Jak głosować?

Najważniejsze daty:

20 – 21 listopada!

W dniach 20 – 21 listopada na swoim wydziale oraz w akademiku wybierzesz swoich reprezentantów. Na bieżąco wstawiamy informacje o spotkaniach przedwyborczych na których będzie można poznać kandydatów. Od 12 listopada na tej stronie znajdziesz informacje o kandydaturach – wybieraj rozsądnie!

Wybory do PSPG i WRS

Poznaj sylwetki kandydatów oraz informacje o spotkaniu przedwyborczym na swoim wydziale (WRS & PSPG).

Biernacik Agata

PSPG, WRS

Agata Biernacik GP III Wydział Arch

Przechwytywanie

Braun-Nowak Artur

PSPG, WRS

Chojnacka Paulina

PSPG

Dembicki Szymon

PSPG, WRS

Student 1 roku Architektury

Lubię: kino, podróże, literaturę i jak to ujął klasyk ,,zjeść dobrze i wyspać się dobrze.

Jeśli zostanę wybrany na członka WRS będę dokładał wszelkich starań, aby jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. (A jeżeli ten rok okaże się ostatnim rokiem wydziału postaram się, niczym orkiestra na Titanicu, by wszyscy pasażerowie miło wspominali ten ostatni rejs).

SJRD

Domozych Marika

PSPG

Hejka!

Właśnie rozpoczął się mój czwarty rok na Politechnice. W tym czasie miałam okazję aktywnie działać w Komisji Kultury i Sportu, Parlamencie Studentów PG, Projekcie Technikalia 2016 i 2017, koordynować wydarzenia takie jak Wieczór Dżentelmena i nie tylko!

Ale ważniejsze jest to co chcę robić dalej:

– działać dwa razy lepiej!

– zorganizować coś ekstra!

Co powiesz na Bal Inżyniera na morzu? :3

a

Guze Dawid

WRS

Hadziewicz Karolina

WRS

Jóźwik Paulina

PSPG, WRS

Paulina Jóźwik, Wydział architektury- Gospodarka przestrzenna Sem. III

IMG_0789

Krupa Katarzyna

WRS

Nowacka Iga

PSPG, WRS

Robaczewska Mariia

WRS

Robaczewski Dawid

PSPG, WRS

Sikorska Alicja

WRS

Hej, nazywam się Ala Sikorska i jestem na pierwszym roku gospodarki przestrzennej. Chcę zaangażować się w życie studenckie, bo studiowanie to nie tylko nauka. Jestem osobą pełną energii i pasji do pomagania innym, co między innymi odnosi się do organizowania wszelakich imprez, które mogę inicjować w Waszym imieniu na zebraniach KKIS’u, na których również się udzielam.

Ja

Szybalska Aleksandra

WRS

Wierzbicki Adam

WRS

Wyszyńska Martyna

WRS
Informacje wyborcze
Głosowanie odbędzie się 20-21 listopada w godzinach 9:00 - 13:00 na stoisku kolo portierni w Chemii A.

Bąk Martyna

WRS

Hej jestem Martyna i chociaż studiuję na I roku to część z was może kojarzyć mnie z poprzednich edycji Adapciaka, na którym pojawiłam się jako instruktorka. Zgłosiłam swoją kandydaturę do WRS’u, bo w trakcie studiowania chciałabym robić coś więcej, niż tylko się uczyć.

MartynaBak

Bernatowicz Patryk

WRS

Cześć, nazywam się Patryk, jestem studentem pierwszego roku na kierunku Technologia Chemiczna. Zgłosiłem swoją kandydaturę do WRS, ponieważ chciałbym pomagać studentom oraz razem z członkami WRS czynić aby naszemu wydziałowi wiodło się jak najlepiej. Jako, że aktualnie należę również do KKIS, łatwiej by było organizować różne wydarzenia oraz rozgłośnić event. Za każdy głos oddany na mnie serdecznie dziękuję.

received_1271813649574111

Bladosz Martyna

WRS

Cześć! 😀  Jestem studentką II roku technologii chemicznej. Postanowiłam kandydować do WRSu, ponieważ chciałabym aktywnie uczestniczyć  w organizacji naszych wydziałowych  imprez. Jestem osobą towarzyską, pozytywną, dążę do obranych wcześniej celów. Należę także do koła naukowego „Hybryda”, i brałam udział w organizowaniu Bałtyckiego Festiwalu Nauki.  Zapraszam do głosowania! 😀

received_155733012767290211

Ciesielczuk Borys

WRS

Duchna Izabela

PSPG, WRS

Flemming Przemysław

PSPG, WRS

W zeszłym roku dzięki Wam miałem przyjemność być członkiem naszego WRS-u. Przez ten rok zrobiliśmy wspólnie wiele fajnych rzeczy, jednak nie zdołałem zrealizować wszystkich pomysłów, z którymi przyszedłem do WRS-u z zamiarem ich realizacji. Dlatego wielka prośba do Was, abyście oddali na mnie swój głos, żeby na Naszym Wydziale było jeszcze lepiej!

IMG_20161111_170935

Gaca Iga

WRS

Właśnie dobiega końca moja pierwsza kadencja w Wydziałowej Radzie Studentów.
Przez ten rok zebrałam sporo doświadczenia i wiele się nauczyłam od kolegów i koleżanek z dłuższym samorządowym stażem. Mam dużo pomysłów na funkcjonowanie WRSu na kolejny rok i chciałabym mieć szansę wdrożyć je w życie.

Tak więc… Głosuj na mnie!

ja(1)

Jurkiewicz Dominika

WRS

Hej!🙂Jestem studentką 2 roku Technologii Chemicznej.Do WRSu kandyduję po raz pierwszy, ale należę do koła naukowego ,,Hybryda i miałam już okazję uczestniczyć w BFN-ie jako organizator. Chciałabym brać czynny udział w organizowaniu wszelkich wydarzeń. Myślę, że sprawdziłabym się w roli Waszego reprezentanta.Mam wiele pomysłów i jestem pozytywną, zakręcona osobą 😛Zachęcam do głosowania na mnie!

IMG_1637

Kiendyś Kacper

PSPG, WRS

Cześć jestem Kacper Kiendyś, student Biotechnologii 1 roku, startuję w wyborach do WRS chemicznego oraz do PSPG. Chciałbym spróbować czegoś nowego i zobaczyć jak to jest w tych strukturach SSPG. Czas na nowe twarze, które będą was reprezentować. Demokratą nie jestem bo widziałem, że nawet w Grecji ona się nie sprawdza, ale czas pokaże jakim politykiem będę jeżeli na mnie zagłosujecie.

IMG_4970

Lamparska Zuzanna

PSPG, WRS

Cześć, jestem studentką II roku technologii chemicznej. Przez ostatni rok byłam członkiem WRS, umiejętności i doświadczenie, które zdobyłam bardzo chciałabym wykorzystać w tym roku nie tylko jako aktywy członek WRS, ale także PSPG. Jestem pełną energii, pozytywną osobą, ale co ważne wykonując powierzone mi zadania zawsze daję z siebie 110%. 😀

_7410085

Lewandowska Patrycja

PSPG, WRS

Jestem studentką II roku Technologii Chemicznej. Przez ostatni rok byłam członkiem Wydziałowej Rady Studentów oraz Komisji Mediów i Promocji. Pozwoliło mi to zdobyć ogromne doświadczenie. Jednak zawsze można nauczyć się więcej! Energia i zapał, który posiadam pomogą mi organizować jeszcze lepsze wydarzenia dla Ciebie drogi Studencie. Zaufaj mi i oddaj na mnie swój głos!

zdj wrs

Lewandowska Sylwia

PSPG, WRS

Cześć! Nazywam się Sylwia Lewandowska, studiuję na III sem. Biotechnologii. Kandyduję do WRS Chem oraz PSPG, przez rok byłam członkiem obu tych struktur, dzięki temu dokładnie poznałam zasady ich funkcjonowania. Pomagałam przy wielu wydarzeniach, zorganizowałam dwie wycieczki do firm. Nadal mam dużo pomysłów i zapału do działania, a także nadzieję, iż ponownie dacie mi szansę, żeby się wykazać 😀

IMG_20171112_121637

Maksimiuk Krzysztof

WRS

Cześć!

Zapewne zastanawiasz się kim ja w ogóle jestem i dlaczego zależy mi na Twoim głosie. Powód jest prosty. Zgłosiłem swoją kandydaturę, gdyż nie boję się nowych wyzwań i mam wobec struktur PG pewne oczekiwania. Nie planuję zmieniać świata, ani w jakikolwiek sposób wpływać na komfort życia studenta na PG. Chciałbym zaznajomić się z działaniami WRS Naszego wydziału, aby móc w ten sposób dorzucić do nich swoje przysłowiowe pięć groszy.

fotka

Niesiobędzka Joanna

PSPG, WRS

Radzik Dawid

WRS

Jestem studentem pierwszego roku Technologii Chemicznej. Interesuję się gotowaniem. Obecnie działam w dwóch komisjach przy SSPG, a kandyduję do WRSu, ponieważ nie lubię nudy i chcę działać, żeby nasz wydział był jeszcze lepszy. Nigdy nie składam pustych obietnic, dlatego jedyną rzeczą o której mogę was zapewnić jest fakt, że jeśli na mnie zagłosujecie, to dołożę wszelkich starań żeby nie zawieźć waszego zaufania.

Szewczyk Błażej

WRS

Wichowska Weronika

PSPG, WRS

Przez ostatnie dwa lata byłam członkiem WRS Wydziału Chemicznego oraz delegatem Wydziału Chemicznego do PSPG. Doświadczenie, które przez ten czas zdobyłam jest dla mnie bardzo ważne i chciałabym je pogłębić dzięki kolejnemu owocnemu roku pracy w tych organizacjach. Jestem sumienna, bezkonfliktowa, dobrze zorganizowana i pozytywnie nastawiona do życia. Jeżeli coś robię, to poświęcam się temu w 100%.

W.Wichowska

Wieczorek Mateusz

WRS

Jestem studentem 2. roku Green Technologies and Monitoring. Od roku czynnie działam w SSPG w Komisji Kultury i Sportu, co daje mi sporo doświadczenia, które mógłbym wykorzystać w WRSie. Na swoim koncie mam już m.in. pomoc przy Technikaliach, koordynację imprez w Kwadratowej czy występy na jej scenie podczas Dnia Kobiet. Udało mi się też pojechać jako kadra na Adapciaka (nasz politechniczny obóz dla pierwszaków).

foto

Adamczyk Piotr

WRS

Członek WRS przez ostatnie 4 kadencje, w którym pełnił m.in. funkcję przewodniczącego. Koordynator takich wydarzeń, jak Bal Inżyniera, PG Open, otrzęsiny i bluzy wydziałowe. Współorganizacja takich projektów, jak Adapciak, Wykład eTrapeza na PG, Technikalia, Rozdajemy Uśmiech, Bieg w szpilkach oraz wiele innych. Po 7 sem. na Wydziale Mechanicznym i zdobyciu tytułu inż. postanowił nawrócić się na jasną stronę mocy i rozpoczął studia na Informatyce.

Adamczyk_wyborcze

Awiżeń Adam

WRS

Belskyi Eugeniusz

WRS

Bojeczko Krystian

PSPG, WRS

Hej! Studiuję Informatykę na czwartym roku. Dzięki wam miałem możliwość działania jako członek WRS ETI przez ostatnie dwa lata. Także dzięki wam, od roku jestem parlamentarzystą PSPG. Jestem osobą przyjazną oraz zawsze otwartą na wszelkie propozycje. Chciałbym kontynuować działalność w imieniu i na rzecz studentów Politechniki Gdańskiej, wykorzystując zdobyte już do tej pory doświadczenie.

kandydatura

Buczyński Szymon Piotr

PSPG, WRS

Szymon Piotr Buczyński – pozytywny, z energią, pełen pomysłów, angażuje się w co tylko można – Oaza, chór, wolontariat oraz działalność w strukturach uczelni. W liceum prowadził międzyszkolny koncert charytatywny, działał w wolontariacie i był jednym z głównych organizatorów otrzęsin pierwszaków. Obecnie starosta II roku informatyki

Oddaj głos, nie pożałujesz 😀

23619016_715192002010507_1017549728_n

Chodkowski Marcin

WRS

Czarnecki Paweł

WRS

Dzwonkowska Klaudia

PSPG, WRS

Filipiak Klaudia

PSPG

Filipkiewicz Marlena

PSPG, WRS

Heja! Studiuję już na ETI Automatykę i Robotykę 4 rok i tak samo długi czas jestem związana z pracą w samorządzie. Byłam zaangażowana w pracę nad takimi wydarzeniami, jak Rajd Elektronika, Bal Inżyniera oraz wiele innych. Zdobyłam sporo doświadczenia i umiejętności, które chciałabym wykorzystać tworząc kolejną kadencje WRSu i zasiadając w szeregach parlamentu studentów PG. Zapraszam do głosowania!

unnamed

Jędruch Marianna

WRS

Cześć! Studiuję ponad 3 lata na wydziale ETI, więc co nieco wiem jak wygląda tutejsze życie. Uwielbiam organizować różne wydarzenia oraz rzucać nowymi pomysłami 😀 W poprzednim roku brałam udział w organizacji TTR, Wieczoru Dżentelmena oraz byłam wolontariuszem podczas Narodowego Kongresu Nauki. Chciałabym zacząć robić coś więcej dla Naszego wydziału, a przez oddanie głosu możecie mi w tym pomóc!

23584363_1916083818421394_740409835_o

Kindler Przemysław

WRS

Konderak Angelika

PSPG, WRS

W zeszłym roku rozpoczęłam studia na pierwszym roku informatyki na wydziale ETI jak i moją pierwszą kadencję w WRSie. W tym roku chciałabym móc nadal działać dla Was studentów Wydziału ETI. Jestem osoba pełną energii oraz zawsze gotową podjęcia się nowych wyzwań. Chciałabym, aby kolejnym z nich stało się reprezentowanie naszego wydziału w Parlamencie Studentów Politechniki Gdańskiej. Liczę na Was!

AngelikaKonderak-200x300

Krawczuk Szymon

PSPG, WRS

Lasota Marta

WRS

Cześć! Jestem studentką IV roku informatyki. Mam już na swoim koncie dwie kadencje w naszym WRS i Radzie Wydziału. Jestem osobą otwartą, przyjazną, dobrze zorganizowaną i pełną nowych pomysłów. Interesuję się informatyką, fotografią, tańcem i filmografią. Dużą frajdę sprawiają mi podróże. Chętnie uczestniczę w akcjach charytatywnych. Nie lubię bezczynności, pragnę robić coś więcej dla naszego Wydziału i Uczelni.

MartaLasota

Lipski Yelisei

WRS

Nazywam się Yelisei Lipski, w Polsce mieszkam od miesiąca i planuję zostać tu na stałe. Chciałbym działać na rzecz Wydziału ETI, będzie to również ogromne doświadczenie dla mnie. Interesuje się strzelnictwem sportowym i zabytkowymi autami. Jako student pierwszego roku mogę wnieść świeże spojrzenie przy tworzeniu WRSowych projektów.

Malinowski Jakub

WRS

Cześć, nazywam się Jakub Malinowski, ale większość z Was kojarzy mnie jako “typa od matmy”. Do WRSu kandyduję głównie dlatego, że chciałbym rozwijać projekt pomocy studenckiej, który zapoczątkowałem. Chciałbym również reprezentować Inżynierię Biomedyczną w WRSie jako członek Komisji Programowej, ale i studencki opiekun 1., 2. oraz 3. roku. Chyba nikogo nie zaskoczę jeśli się przyznam, że moim hobby są całki.

Pochwatka Łukasz

PSPG, WRS

Cześć! Jestem studentem EiT. Dużo osób wie, że jestem osobą otwartą, zorganizowaną i pracowitą. Kandyduję do WRS’u, ponieważ chciałbym mieć wpływ na sprawy związane z życiem studenckim i nauką, również w zaangażowanie się w życie Wydziału. Przez ostatni rok byłem koordynatorem takich wydarzeń jak: Losowanie świąteczne na ETI, kawa z WRSem czy też tegorocznych otrzęsin ETI.

unnamed-1-1

Polejowski Jakub

WRS

Startuje w wyborach do WRS, ponieważ chce dalej rozwijać jego działalność kontynuując i tworząc nowe akcje. Nie będę obiecywał, że z politechnicznych kranów poleci johny walker”, a przy wejściu miłe panie będą rozdawały poduszki i świeżą kawę. Ale jedno mogę wam zapewnić, ZADBAM O WASZE DOBRO, abyście czuli się na politechnice jak we własnym domu. W końcu jest to nasz wielki dom, który wspólnie tworzymy! 🙂

unnamed

Reginis Szymon

WRS

Suchocki Artur

PSPG, WRS

Jestem miłym, otwartym, przyjaznym i pełnym energii studentem IV roku Informatyki. Zawsze uwielbiałem działać i organizować. W WRS byłem już dwa lata, dzięki czemu zdobyłem potrzebne doświadczenie. Koordynowałem między innymi takie akcje jak Losowanie Świąteczne i Otrzęsiny naszego wydziału oraz czynnie pomagałem przy organizacji Technikaliów 2017. Działam dla Was 🙂  Proszę o Wasze poparcie!

Dowyslania

Szymaniak Magda

PSPG, WRS

Jestem studentką II stopnia na kieunku Elektronika. W mijającej kadencji byłam Przewodniczącą WRSu ETI. Kandyduję ponieważ uwielbiam pomagać studentom oraz dzielić się z nimi moją wiedzą i doświadczeniem. Udzielam się w Komisji Programowej EiT oraz w Komisji Jakości, gdzie na drodze kompromisu proponuję zmiany dobre dla studentów w wydziałowych regulaminach. Dzięki, Tobie mogę działać dalej!

Szymaniak

Żebrowski Szymon

WRS

Nazywam się Szymon Żebrowski, jestem na pierwszym semestrze informatyki. Uważam siebie za osobę odpowiedzialną i pracowitą. Do WRS kandyduję, aby włączyć się w życie wydziału, chciałbym pomóc przy organizacji wydarzeń, poznać ludzi i współtworzyć przyjazne środowisko. Nie mam żadnych rewolucyjnych pomysłów, ale mam zamiar sumiennie wypełniać swoje obowiązki.

zebrowski

Żurek Maciej

WRS

Student II roku, na kierunku Informatyka. Członek zeszłorocznej kadancji wydziałowej rady studentów, więc mam posiadam już doświaczenie w sprawach działania na rzecz studentów.

Informacje wyborcze
20 i 21 listopada czekamy na wyborców od 10:00 do 14:00 w sali WKS (E43) w budynku głównym wydziału.

Berdachuk Danil

WRS

Brancewicz Michał

WRS

Chylewski Michał

WRS

Dobrzyński Marcin

WRS

Fudali Adam

WRS

Gałecka Ewa

WRS

Gruntkowska Martyna

PSPG, WRS

Cześć, Mam na imię Martyna chcę zostać członkiem WRSu jak i PSPG, ponieważ jestem osobą która lubi robić ciekawe rzeczy i działać w różnych inicjatywach w wolnym czasie! Na ogół większość wolnego czasu spędzam aktywnie, sportowo, ale również staram się być zaangażowana w różnego typu wydarzenia kulturowe. Postaram się zrobić jak najwięcej więc liczę na wasze głosy 🙂

grunt

Grzymkowska Magdalena

WRS

Karczewski Tomasz

WRS

W trakcie studiów sam wielokrotnie napotkałem wiele problemów, które udało mi się rozwiązywać,
a dzięki temu mam doświadczenie, które pomaga mi w organizacji różnych eventów. Zawsze chętnie
pomagałem innym w rozwiązywaniu ich problemów i chciałbym pomagać jeszcze więcej.

karcz

Milejski Jakub

WRS

Noch Bartłomiej

WRS

Palanis Marcin

PSPG, WRS

Kandyduję, ponieważ chcę działać na rzecz studentów i mieć wpływ na ważne decyzje podejmowane na Wydziale. W Samorządzie działam od 1 roku, na 2 roku studiów kontynuując moją działalność zostałem również członkiem Rady Wydziału, PSPG oraz Przewodniczącym WRS. W dużym stopniu brałem udział w organizacji ubiegłorocznych Technikaliów.

palanis marcin_9869 cg (2)

Płotnikow Aleksandr

WRS

Rawicz Krzysztof

PSPG, WRS

Szczesny Norbert

WRS

Szewczyk Mateusz

WRS

Rok temu zostałem zachęcony na Adapciaku do spróbowania swoich sił w WRS.
Szukam coraz to nowych wyzwań i lubię współtworzyć wydarzenia wraz z innymi pozytywnymi
ludzmi. 🙂

szewcz

Wasilko Maciej

PSPG

Witkowski Szymon

PSPG

Kandyduję ponieważ interesuje mnie wewnętrzna sytuacja Naszej Uczelni oraz chcę korzystać z tego,
że mogę na tę sytuację wpłynąć jako Parlamentarzysta.
Nie bez znaczenia jest również chęć podtrzymania 60-letniej już tradycji, szczególnie w tym
jubileuszowym roku.

szymek

Wojciechowska Natalia

PSPG, WRS

Wons Sebastian

PSPG, WRS

Zieliński Dawid

WRS

Banasiak Mariusz

PSPG, WRS

Student czwartego roku nanotechnologii z rocznym stażem w WRSie. Uśmiechnięty, zawsze chętnie posłuży radą czy wyciągnie pomocną rękę. Z zebranym doświadczeniem startuję tym razem zarówno do WRSu jak i do Parlamentu, żeby móc nie tylko pomagać studentom, ale również mieć wpływ na życie akademickie.

fotka

Brożyna Oliwia

PSPG, WRS

Cześć!

Jestem studentką 3 roku na Nano. W Wydziałowej Radzie Studenckiej działałam już 2 kadencje; poznałam lepsze i gorsze strony i nadal pragnę mieć wpływ na nasze studenckie życie. Chcesz postawić na osobę z know-how animacji życia na wydziale, pomocy w trudniejszej sytuacji z dziekanatem lub organizacji (nie)zapomnianych imprez? Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK to liczę na TWÓJ głos!

IMG_20171013_184347401

Burzyński Dawid

WRS

Flemming Przemysław

WRS

Cześć!

Mimo że jestem dopiero na pierwszym roku, to nie chciałbym już teraz biernie przyglądać się otaczającej rzeczywistości akademickiej, a zacząć aktywnie działać w życiu uczelni. Kreatywność, świeże spojrzenie, obiektywizm. Tych cech potrzeba w przyszłym składzie WRS-u. Zmieńmy go na lepsze!

IMG_20161111_170935

Frol Sylwia

WRS

Jestem Studentką Nanotechnologii i przez okres studiów udało mi się poznać Samorząd Studencki.

Od zawsze byłam aktywną osobą, która lubi robić coś więcej niż tylko uczyć się! Myślę,że bycie oficjalnym członkiem WRSu byłoby wspaniałym doświadczeniem. Dzięki temu będę mogła realizować nie tylko swoje pomysły, ale również i Wasze.
Aby jednak mieć taką możliwość potrzebuję Waszych głosów!!!

Sylwia.Frol

Hirsz Marcin

WRS

Marcin, 19 lat, student matematyki. Zapalony fan Gry o tron.

DSC_0433

Kowalik Filip

WRS

Litke Lucyna

WRS

Nurek Bartosz

PSPG, WRS

Nazywam się Bartek Nurek, jestem studentem I roku nanotechnologii. Fascynuję się naukami ścisłymi, kocham góry i jazdę na rowerze. Od początku kształcenia aktywnie działam w samorządach szkolnych, starając się, aby potrzeby uczniów dotarły do władz szkoły. W Parlamencie PG i Wydziałowej Radzie Studentów chciałbym reprezentować każdego z nas i zadbać o dalszy rozwój naszej uczelni.

Bartosz Nurek

Persjanow Jakub

WRS

Hej!
Jestem studentem 3 semestru Fizyki Technicznej. Przygodę w WRSie rozpocząłem na początku tego semestru pomagając w zorganizowaniu otrzęsin i poranka z WRSem.
Chcę brać aktywny udział w życiu uczelni i naszego wydziału. Mieszkając w akademiku poznałem aspekty życia studenckiego i wiem czego młodzi ludzie na PG potrzebują najbardziej.

19821135_1355556914513290_2042193403_o

Sadowski Patryk

PSPG, WRS

Serocka Paulina

PSPG, WRS

Cześć! Studiuje matematykę 5 semestr. Dwa lata działałam w wrsie, ostatni rok jako przewodnicząca. Chciałabym dalej to robić bo lubię działać w samorządzie i mam dużo pomysłów na umilanie codzienności studentom mojego wydziału 🙂

received_1701830003184418

Serocki Mateusz

WRS

Starzyńska Alicja

PSPG, WRS

Siema, cześć, hej! Jestem studentką Matematyki Finansowej (V rok) i Fizyki Technicznej (II rok). W samorządzie działam od 3 lat, ale jeszcze nie mam dość! Myślę, że przez ten czas nabrałam doświadczenia w organizowaniu akcji na naszej Uczelni i z chęcią wykorzystam zdobyte umiejętności do zorganizowania nowych, ciekawych wydarzeń! Z nową energią do pracy zachęcam do głosowania!

profilowe

Studziński Piotr

WRS

Cześć, na poranku z Wrs Ftims spytałem się co właściwie taki Wrs robi- zabawia studentów i organizuje im czas. No to jestem :D. Bystry, kreatywny i jeszcze nie dotknięty trudami sesji student pierwszego roku melduje się do działania. Razem uczynimy nasz wydział wielkim i obfitującym w dobrobyt. Bo jak wiadomo matematyka jest królową nauk, a co to za królestwo bez Rady Stanu :D.
Głos na mnie to głos na lepsze jutro!

16729200_1819907854913818_7232987867265932223_n

Śmigielska Magda

PSPG

Hej! Obecnie jestem studentką Fizyki Technicznej (sem.3) i absolwentką Matematyki. Cztery lata w strukturach Samorządu już za mną, ale ciągle mi mało! Pufki w Centrum Nano? Poranek z WRSem? Fajnie było prawda? Więc głosuj, a będzie jeszcze lepiej!

MagdaSmigielska

Winiarska Anna

WRS

Cześć!
Jestem studentką pierwszego roku Fizyki Technicznej. Angażuję się w życie uczelni stawiając swoje pierwsze kroki w Kole Fizycznym, a także biorąc udział w laboratoriach dla gimnazjalistów. Jestem osobą ambitną i zdeterminowaną, więc uparcie dążę do wyznaczonych celów. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, tylko takie, które wymagają więcej wysiłku. Uważam, że powyższe cechy czynią ze mnie idealną kandydatkę.

_20171112_170110
Informacje wyborcze
TERMINY:
- poniedziałek (20.11) – 10:00 - 14:00 oraz 15:30 - 16:30
- wtorek (21.11) – 12:00 - 16:00

Wybory odbywają się na holu w budynku Hydro.

Spotkanie kandydatów do WRS oraz PSPG ze studentami WILiŚ
odbędzie się w czwartek (16.11.2017) o 10:15 w biurze WRS'u.

Bąk Mateusz

PSPG, WRS

Mateusz, 3 rok, Budownictwo.

Hej! Mam za sobą rok w WRSie, rok w PSPG, 2 lata w SSPG. Śpiewam, tańczę – murarz, tynkarz, akrobata. Jestem wszędzie, robię wszystko. Celem mojego życia jest działanie. Napędzają mnie ludzie i dobry humor. Głosuj na mnie, będzie fajnie! 😀

20171112_152337

Bielecki Hubert

PSPG, WRS

Kim jestem? Pochodzę spod Elbląga (nazwy Młynary raczej nikt nie kojarzy). Studiuję budownictwo, aktualnie na drugim roku. Od ponad roku działam w SSPG w komisji Kontaktowych. Zajmuję się tam pozyskiwaniem sponsorów na różne wydarzenia np. Dzień kobiet. Aktualnie rozwijamy SKR (Studencka Karta Rabatowa).

moja morda

Błędzki Krzysztof

WRS

Cześć, nazywam się Krzysiu i studiuje budownictwo na V sem. Po raz drugi kandyduje do naszego WRSu. Zdobyte doświadczenie z ubiegłego roku przy organizacji naszych wydziałowych wydarzeń na pewno pomoże i zaowocuje w jeszcze lepszą organizacje i jeszcze lepsze pomysły na kolejny rok akademicki.
Zawsze uśmiechnięty, bezkonfliktowy, umiejący rozwiązać wszelkie spory i konflikty.
Pozdrawiam serdecznie 🙂

DSC02247

Czyżewska Klaudia

PSPG

Grzonka Kacper

WRS

Cześć, nazywam się Kacper Grzonka. Jestem studentem 3. semestru Budownictwa. Od początku studiów staram się spełniać obowiązki studenta, nie zapominając o dobrej zabawie.;) Kandyduję do WRS WILiŚ, ponieważ chciałbym przysłużyć się naszemu wydziałowi, tworzyć wszelkiego rodzaju wydarzenia z Technikaliami na czele oraz poznać nowych, ciekawych ludzi. Nie zapomnę również o tym, żeby świetnie się przy tym bawić :).

Kacper Grzonka

Hinz Iwona

PSPG, WRS

Tak to ona, dziewczyna z budo! Pracy z betoniarką się nie boi. 😀

Na 3. roku stwierdziła, że chce robić coś więcej. Coś więcej niż nauka do przyszłego zawodu, niż życie studenckie. W oczekiwaniu na biały kask, chce zaangażować się w życie wydziału. Do tej pory był to wolontariat przy projekcie Wampiriada oraz ColorDay.

Kto powiedział, że budo nie dla dziewczyn, że WRS czy PSPG nie dla Iwony.

Głosuj na mnie!

1

Janusewicz Marcin

PSPG

Cześć, jestem studentem 7 sem. Geodezji i Kartografii, kończę właśnie swoją 2 letnią przygodę z Wydziałową Radą Studentów postanowiłem jednak zostać jeszcze rok w Parlamencie, pilnować by nikt nic więcej nie popsuł. Moim hobby jest pisanie pracy dyplomowej i uczenie się do egzaminu. Od czasu do czasu zamawiam mięso w barze chociaż go nie lubię. Mogę wykorzystać w opisie 400 znaków. To jest ostatni

ja(2)

Jarosz Jakub

WRS

Cześć, jestem studentem drugiego roku Transportu i kandyduje do WRSu. Czemu? Uważam, że bardziej doświadczonym kolegom przyda się młoda, aktywna krew. Prywatnie biegacz, sędzia siatkarski, wolontariusz, członek Koła Sportowego WILiŚ. Idźcie, zagłosujcie, a jeśli zostawicie przy tym krzyżyk przy moim nazwisku byłbym wdzięczny. PS Za nietwarzowe zdjęcie przepraszam.

P1150365

Jarząbek Marta

PSPG, WRS

Cześć! Mam na imię Marta. Od 3 lat znacie mnie z WKS WILiŚ. W tym roku po raz pierwszy startuję do WRS i PSPG.

„Dlaczego ja?” – Właśnie na to pytanie postaram się Wam odpowiedzieć:

1. Jestem „19+”

2. Z chęcią pomogę Ci rozwiązać wszelkie „Trudne sprawy”

3. Nie straszna mi najgorsza „Ukryta prawda”

4. Obce mi są wszelkie „Zdrady”

Spraw, aby to był „Dzień, który zmienił moje życie”!

Marta_2_PG_1

Kochner Mateusz

WRS

Cześć 🙂 Nazywam się Mateusz Kochner. Jestem na 3 roku Transportu. Startuje do WRS WILiŚ, ponieważ wydarzenia organizowane przez tę ekipę są najlepsze na całej Politechnice. Chce pomóc w ich organizacji, a z moim wsparciem na pewno rozpalimy ten ogień jeszcze bardziej 🙂

DSC_0021

Kondrat Bartłomiej

PSPG, WRS

Cześć! Jestem studentem 2 roku budownictwa. Od ponad roku aktywnie działam w komisji programowej SSPG.ds. Kultury i Sportu. W tym roku chciałbym poszerzyć swoją działalność o PSPG i WRS WILiŚ. Zdecydowałem się na ten krok, ponieważ lubię aktywnie uczestniczyć w życiu Politechniki. Jestem komunikatywny i bardzo pozytywnie nastawiony do życia. Postaram się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków!

DSCF1449

Kuna Kamil

WRS

Cześć. Jestem Kamil. Mam 20 lat. Urodziłem się… MASZ DOŚĆ MONOTONII NA STUDIACH? Chcesz ciekawych wydarzeń i licznych wrażeń? Jeśli tak to nie wahaj się! Oddaj głos na mnie- studenta budownicta. Wiem jak budować dobrą przyszłość!

222

Makurat Dominik

PSPG

Marcinkowska Barbara

PSPG, WRS

Mularczyk Dominika

PSPG, WRS

Olfier Jakub

WRS

Pomin Przemysław

PSPG

Staniszewski Jakub

WRS

Zajączkowski Maciej

PSPG, WRS

Cześć. Nazywam się Maciej Zajączkowski i jestem studentem III roku na WIliŚ na kierunku Inżynieria Środowiska. Działam w PSPG pd dwóch lat i WRS od roku. Działalność w tych organach to dla mnie ciekawe doświadczenie i możliwość pomocy innym studentom naszego wydziału. Krótko o mnie:
Jestem miłą, otwartą osobą. Lubię pomagać i dzielić się zdobytą wiedzą.

Żywica Katarzyna

WRS
Informacje wyborcze
Głosowanie odbywa się 20 i 21.11
od godz. 10:00 do godz. 14:00
w holu budynku WMech

Berendt Maciej

WRS

Boguszewska Agnieszka

WRS
kandydat

Brucki Sebastian

WRS

Cześć! Jestem studentem pierwszego roku WM na kierunku Mechatronika. Przede wszystkim jestem osobą bardzo pozytywną, towarzyską i pomysłową. Zawsze angażowałem się w życie moich poprzednich szkół i tak samo jest tym razem. Nie lubię się nudzić, dookoła mnie zawsze dużo się dzieje. I tak w ogóle to jestem spoko, a myślę, że to własnie takich ludzi tutaj szukają! Głos na mnie nie będzie stracony!

wrs1

Cywiński Jakub

WRS

Czesny Błażej

WRS

Dynderz Natalia

WRS

Cześć Moi mili! Jestem studentką I roku Mechaniki i Budowy Maszyn oraz członkinią Komisji Kultury i Sportu. Bardzo zależy mi na rozwoju Wydziału Mechanicznego i na tym, abyście miło spędzali tam swój czas oraz chciałabym mieć wpływ na wydarzenia dotyczące Naszej Uczelni. Co do moich zainteresowań to lubię Magdę Gessler i jajecznice z czubrycą. Liczę na Wasze poparcie!
BESOS

23549579_1565528046849457_1366507631_n(1)

Fijało Patrycja

PSPG, WRS

Kłoczko Paweł

WRS

Konczal Łukasz

WRS

Konopa Paweł

WRS

Myka Michał

PSPG, WRS

Cześć! Jestem studentem 3 semestru Energetyki, ale moja przygoda ze
studiami trwa już trochę dłużej. Postanowiłem w tym roku wykorzystać
trzy lata zbierania doświadczenia i dołączyć do Wydziałowej Rady
Studentów, jak i kontynuować swoją działalność w Parlamencie, by wciąż
dbać o interesy studentów. Od początku studiów jestem aktywnym
członkiem Komisji Kultury i Sportu, a od roku także Parlamentu.

received_1126374794072628

Nowak Edyta

WRS

Orłowska Adrianna

PSPG

Proczkowska Ewa

WRS

Nazywam się Ewa Proczkowska. Zawsze pragnęłam pomagać ludziom. Właśnie od takich działalności to się zaczyna. Chciałabym, żeby NAM wszystkim studiowało się lepiej. Nie boję się wyzwań. Kiedyś niezmiennie pełniłam rolę gospodarza klasy. Teraz piastuję funkcję Starosty Roku. Jeśli nie wiesz na kogo zagłosować, albo chcesz pomóc mi pomagać Tobie, postaw X przy moim nazwisku.

23584124_1733531850051441_1701884393_o

Przymorski Michał

WRS

Tomaszewicz Miłosz

PSPG
Informacje wyborcze
Wybory odbywają się 20-21 listopada w godzinach 9-13 pod audytorium Sipowicza (1 piętro).

Dybowski Kacper

PSPG, WRS

Kosiński Michał

PSPG, WRS

Kowalczyk Klaudia

PSPG, WRS

Kraus Bartłomiej

PSPG, WRS

Krzyna Marcin

WRS

Kucińska Anna

WRS

Michalski Kacper

WRS

Nazywam się Kacper, jestem aktywną oraz kreatywną osobą.
Doszedłem do wniosku, że samo studiowanie mi nie wystarcza, że chciałbym działać na rzecz studentów a przy okazji nauczyć się czegoś więcej. Chciałbym spożytkować swoje pomysły oraz energię dla waszego dobra. Zamierzam skutecznie działać i dumnie reprezentować nasz wydział.

Pełypyszyn Kinga

PSPG, WRS

Plaga Adam

WRS

Potrubacz Marcin

PSPG, WRS

Prekop Maciej

PSPG, WRS

Rusiecka Grażyna

WRS

Studentka 2 roku Oceanotechniki, całkowicie oddana żeglarstwu. Prywatnie młodszy instruktor żeglarstwa i wychowawca kolonijny.
Energiczna, nie bojąca się wyrazić własnego zdania, gotowa na wszelkie wyzwania. Mam zamiar zrobić coś dobrego, będzie na pewno głośno, intensywnie i wesoło.

DSC02300

Rutkowska Marta

PSPG, WRS

Strzyżewska Weronika

WRS

Nazywam się Weronika Strzyżewska, jestem studentką drugiego roku Energetyki i kandyduję do WRSu OiO. Jestem radosną, ambitną, otwartą i wiecznie uśmiechniętą osobą z mnóstwem pozytywnej energii, którą chciałabym spożytkować biorąc czynny udział w życiu naszego wydziału. W wolnym czasie lubię czytać horrory i grać na ukulele.

unnamed

Warzyński Paweł

WRS

Cześć, mam na imię Paweł i jestem studentem 2 roku energetyki. Kandyduję w wyborach do WRS OiO, bo chcę mieć wkład w życie naszego wydziału i zmieniać go na lepsze. Interesuję się motoryzacją, siatkówką i muzyką, a w wolnych chwilach jestem DJ’em. Dlaczego myślę, że jestem dobrym kandydatem? Uważam się za osobę sumienną, jestem otwarty na zawieranie nowych znajomości i lubię pracować w grupie.

Paweł.Warzyński.WRS

Wiśniewski Paweł

WRS

Adamczyk Piotr

PSPG

Członek WRSu przez cztery ostatnie kadencje oraz PSPG przez ostatnie trzy. Koordynator główny takich wydarzeń, jak Bal Inżyniera, PG Open, otrzęsiny wydziałowe. Współorganizacja takich projektów, jak Adapciak 2014 oraz 2016, Technikalia, Rozdajemy Uśmiech oraz wiele innych. W organizacjach od początku studiów, wiem z czym to się je. Chcecie, aby reprezentował Was ktoś, kto ma już w tym doświadczenie? Wiecie co robić.

Adamczyk_wyborcze

Albiński Artur

PSPG, WRS

Borawski Przemysław

PSPG

Brzoska Jakub

PSPG

Czarnecki Mateusz

WRS

Figas Krzysztof

WRS

Głowacki Jan

WRS

Józefowicz Łukasz

PSPG

Cześć!
To już mój ​szósty rok w Samorządzie. W tym czasie przeszedłem prawie przez wszystkie szczeble naszej struktury, a przede wszystkim mogłem poznać wielu studentów oraz problemów z jakimi się z zmagają i wiem jak je rozwiązać.

Kandyduję do Parlamentu, ponieważ chcę dalej rozwijać strukturę Samorządu oraz uczestniczyć w życiu uczelni, żeby móc reprezentować stanowisko wszystkich studentów.

www.rusajczyk.com

Jurek Piotr

WRS

Kowalska Agnieszka

WRS

Matuszewska Karolina

WRS

Prządka Jagoda

PSPG, WRS

Purwin Fabian

PSPG

Ruchlewicz Wacław

WRS

Jestem studentem pierwszego roku zarządzania inżynierskiego i co by tu dużo mówić- jestem nowy.
Moja kandydatura to przede wszystkim propozycja wpuszczenia powiewu świeżości w życie naszego
wydziału. Chciałbym, aby żaden student ZiE nie nudził się podczas studiowania, a inne wydziały
wzorowały się na nas. Ufając mi, nie zawiedziecie się.

35X45

Sobczak Marta

PSPG, WRS

Sobolewski Jarosław

PSPG

Ulaszewska Daria

WRS

Wardzińska Marta

PSPG, WRS

Wybory do Rad Mieszkańców

Poznaj sylwetki kandydatów oraz informacje o spotkaniu przedwyborczym w Twoim akademiku (RM).

Spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami odbędzie się 16-tego listopada (czwartek) – SALA TV, godz. 20:00.

Kandydaci:

Aniśkiewicz Krzysztof
Kornak Przemek
Rosadziński Bartosz Jakub
Skowrońska Aleksandra
Zentarski Artur

Kandydaci:

Kapłon Sandra
Ławski Nikita
Nałęcz Mateusz

Spotkanie kandydatów z głosującymi studentami w DS3 odbędzie się 16.11.2017 w sali nauki w DS3 w godzinach 20:00 – 21:00.

Kandydaci:

Bałendo Katarzyna
Hoffman Szymon
Kliczewski Przemysław

Spotkanie przedwyborcze odbędzie się dnia 16.11.2017 o godzinie 20:00 w sali TV DS4.

Kandydaci:

Archacka Katarzyna
Glinka Klaudia
Leśniewski Mateusz
Tomaszewski Paweł

Spotkanie informacyjne odbędzie się dnia 14.11.2017 w sali nauk na poziomie 400 około godziny 21:00.

Kandydaci:

Abramczyk Michał
Bugalski Krystian
Płóciennik Wiktoria
Wons Sebastian

Kandydaci:

Krysiński Marcin
Lachowski Wiktor
Łukowski Paweł
Trzcińska Klaudia

Kandydaci:

Ciesielski Robert
Gniwecki Damian
Leśniewki Łukasz
Nowacka Monika
Wiszowaty Kacper

Spotkanie z kandydatami odbędzie się 16.11 (czwartek) o godz. 20:30 w sali TV w DS8.

Kandydaci:

Kosiński Michał
Łuczak Adam
Szabelska Adrianna

 

Spotkanie z kandydatami – 15.11. Więcej informacji na grupie akademika na Facebooku.
Kandydaci:
Borawski Przemysław
Litke Lucyna
Matuszewska Marta
Palanis Marcin
Wojciechowski Marcin

Spotkanie przedwyborcze odbędzie się dnia 16 listopada o godz. 19:00 w Sali Nauki.

Kandydaci:

Andruszkiewicz Mateusz
Jarząbek Marta
Jendrzejewski Tomasz
Wycech Hubert

Spotkanie wyborcze odbędzie się na salce TV w domu studenckim nr. 11 w czwartek 16.11.2017 o godzinie 21.

Kandydaci:

Dolny Mateusz
Domżał Klaudia
Wojciechowicz Andrzej